– W tym momencie byłbym samobójcą, gdybym powiedział, że gramy o awans – mówi Tomasz Jagiełka. Trener GKS-u, który zaczął sezon pierwszej ligi od perfekcyjnego bilansu 5-0, potwierdza jednak, że …
Tag:
– W tym momencie byłbym samobójcą, gdybym powiedział, że gramy o awans – mówi Tomasz Jagiełka. Trener GKS-u, który zaczął sezon pierwszej ligi od perfekcyjnego bilansu 5-0, potwierdza jednak, że …