Strona główna » FORTUNA typ dnia: Doncic zrobi Lakersom Kac Vegas

FORTUNA typ dnia: Doncic zrobi Lakersom Kac Vegas

0 komentarz
Lakers, prowadzeni przez niezniszczalnego LeBrona Jamesa, błysnęli klasą i wygrali pierwszy w historii Turniej NBA. Ale tuż po powrocie z Las Vegas muszą wybrać się do Dallas i mogą mieć tam spore problemy.

Oferta powitalna w Fortunie: 3x zakład Bez ryzyka na start – bez konieczności obrotu! >>

Tuż po triumfalnym występie w Las Vegas, LA Lakers wracają do pracy i staną przed trudnym zadaniem – rywalizacją z Mavericks. Bukmacherzy wyraźnie są zdania, że kilka dodatkowych meczów i (a może „zwłaszcza”) weekend spędzony w Las Vegas nie odbiją się na formie zespołu, ponieważ uznają LeBrona Jamesa i jego ekipę za faworytów dzisiejszego mecz.

Tymczasem już raz w tym sezonie zespół z Dallas ograł Lakers (104:101), nieoczekiwanie dobrze radząc sobie z, bohaterem finału turnieju NBA z Indianą, Anthonym Davisem, który wówczas zdobył tylko 10 punktów. Zespołowi z Los Angeles generalnie Mavs nie leżą – przegrali z nimi aż 6 z ostatnich 7 spotkań.

Znakomicie w pojedynkach z Lakers i LeBronem czuje się, znakomity w tym sezonie, lider Dallas, Luka Doncić. W ostatnich pięciu występach przeciwko Jeziorowcom, Słoweniec notuje potężne statystyki na poziomie 31.4 punktu, 11.2 zbiórki oraz 9.4 asysty na mecz.

Mavs w poprzednim meczu, grając bez kontuzjowanego Kyriego Irvinga, pokonali Memphis Grizzlies 120:113. Luka niezmiennie jest w wysokiej formie, co potwierdził, zdobywając 35 punktów. Granie dzień po dniu nie powinno im przeszkodzić po kilku dniach odpoczynku w weekend – większą zagadką jest forma Lakers, po tak dużym wysiłku, a potem świętowaniu w Vegas.

Nasz partner, firma bukmacherska FORTUNA, oferuje sporo ciekawych zakładów na ten mecz. Za zwycięstwo Dallas Mavericks płacone jest po kursie aż 2.60. Jeżeli Mavs wygrają, a Luka Doncić zdobędzie powyżej 35 punktów, kurs wyniesie 4.00.

Mecz w Dallas w nocy z wtorku na środę rozpocznie się o godz. 1.30 polskiego czasu.

Oferta powitalna w Fortunie: 3x zakład Bez ryzyka na start – bez konieczności obrotu! >>

Napisz komentarz

Najnowsze wpisy

@2022 – Strona wykonana przez  HashMagnet