Strona główna » FORTUNA typ dnia: Bucks złapią okazję w Miami

FORTUNA typ dnia: Bucks złapią okazję w Miami

0 komentarz
Jimmy Butler nie zagra, a Bam Adebayo jest poobijany. W tej sytuacji Miami Heat mogą sobie nie dać rady z Bucks, prowadzonymi przez Damiana Lillarda I Giannisa Antetokounmpo. Ekipa z Milwaukee musi ścigać czołówkę Wschodu.

Oferta powitalna w Fortunie: 3x zakład Bez ryzyka na start – bez konieczności obrotu! >>

Milwaukee Bucks (bilans w lidze 12-5) wygrali pierwsze spotkanie tych zespołów w bieżącym sezonie i będą bardzo mocnym faworytem także w dzisiejszym pojedynku, rozgrywanym w tamach NBA In-Season Tournament. Najważniejszym argumentem będą olbrzymie problemy kadrowe gospodarzy. Wiadomo już, że nie zagrają dwaj najważniejsi gracze ofensywy Heat (Jimmy Butler i Tyler Herro), a kolejni dwaj, choć raczej wystąpią, to narzekają na drobne urazy – Bam Adebayo i Duncan Robinson.

Bucks wygrali 7 z ostatnich 10 meczów, a ich atak wreszcie zaczyna wyglądać lepiej. Podkoszowa dominacja Giannisa powoduje, że otwierają się liczne opcje dla strzelców z dystansu, a ci (zwłaszcza Damian Lillard) raczej nie będą bez końca rzucać tak kiepsko, jak w pierwszych tygodniach sezonu.

W przypadku wymiany ciosów, zespołowi Heat (bilans 10-7) prawdopodobnie zabraknie argumentów, aby dotrzymać kroku gościom z Milwaukee. W poprzednim meczu tych ekip, 4 tygodnie temu, miał miejsce właśnie taki scenariusz, choć na parkiecie byli i Herro (zdobył 35 pkt.), i Butler. Bucks wygrali wtedy pewnie, zdobywając aż 122 punkty.

Zdaniem bukmacherów, dziś w nocy to także „Kozły” będą faworytem w Miami. Nasz partner, firma zakładów sportowych FORTUNA ma sporo ciekawych kursów na ten mecz. Zwycięstwo Bucks wyceniane jest na 1.60, ale już ich ewentualna wygrana różnicą większą niż 5 punktów, to kurs 2.05. Takie zdarzenie jak „zwycięstwo Milwaukee i zdobycz Lillarda powyżej 30 punktów” rozliczane jest za po kursie 3.40.

Mecz Miami Heat vs. Milwaukee Bucks w nocy z wtorku na środę, rozpocznie się o godz. 1.30 polskiego czasu.

Oferta powitalna w Fortunie: 3x zakład Bez ryzyka na start – bez konieczności obrotu! >>

Napisz komentarz

Najnowsze wpisy

@2022 – Strona wykonana przez  HashMagnet