Strona główna » Sokół leci rozważnie – Corey Sanders też zostaje

Sokół leci rozważnie – Corey Sanders też zostaje

0 komentarz
Dobra jedynka i dobra piątka – Corey Sanders i Adam Kemp odmienili grę i cały debiutancki sezon Sokoła. Trener Marek Łukomski dopiął swego – znów będzie miał ich do dyspozycji w Łańcucie.

Składy, nazwiska, transfery – nowy sezon w PLK – zobacz TUTAJ>>

Nie ma już mowy o „błędach beniaminka” sprzed roku. Architekt bardzo udanej zmiany z drugiej części sezonu w Łańcucie, trener Marek Łukomski, zdecydowanie stawia na kontynuację. Już kilka tygodni temu klub z Podkarpacia poinformował o zatrzymaniu Adama Kempa, który w Sokole zagrał życiowy sezon. Dziś ogłoszono nowy kontrakt drugiego z liderów zespołu.

Corey Sanders (26 lat, 188 cm) był jednym z czołowych rozgrywających PLK. Notował średnio aż 17.7 punktu oraz 6.8 asysty na mecz, trafiał 42% rzutów z gry. Był także ważnym elementem defensywy Sokoła, która w drugiej części sezonu była jedną z najlepszych w lidze.

Amerykanin to postać dobrze znana i sprawdzona na polskich parkietach, w sezonie 2020/21 z powodzeniem występował w Astorii Bydgoszcz. Po uczelni Rutgers grywał w G League, ma też na koncie epizody w mocniejszych ligach – włoskiej i greckiej. Na rozegraniu znów stworzy duet z weteranem, kapitanem zespołu – Marcinem Nowakowskim,.

Składy, nazwiska, transfery – nowy sezon w PLK – zobacz TUTAJ>>

Napisz komentarz

Najnowsze wpisy

@2022 – Strona wykonana przez  HashMagnet