Strona główna » Rewelacyjny Adam Waczyński – sensacja z Baskonią

Rewelacyjny Adam Waczyński – sensacja z Baskonią

0 komentarz
Adam Waczyński jak za najlepszych czasów! Były reprezentant Polski zdobył 15 punktów, a jego zespół BAXI Manresa sensacyjnie pokonał euroligową Baskonię 93:80, notując drugie zwycięstwo w sezonie ACB.

Canal+ Online z darmowym NBA League Pass – zamówisz TUTAJ >>

To był najlepszy występ Adama Waczyńskiego w tym sezonie, a nawet dłużej. Polak świetnie zaprezentował się w meczu z rywalem z najwyższej półki – zespołem Euroligi, Cazoo Baskonia.

„Waca”, który w nowym zespole jest rezerwowym skrzydłowym, nie potrzebował wiele czasu, żeby wystrzelić. Zdobył 15 punktów w zaledwie 16 minut, trafił 3/4 z dystansu i wszystkie cztery rzuty wolne. Najskuteczniejszym graczem gospodarzy, był amerykański strzelec Frankie Ferrari, z 23 punktami. Skrót wideo meczu znajdziesz na końcu artykułu, pełne statystyki są TUTAJ >>

Dla Waczyńskiego był to trzeci mecz w nowym klubie, pierwszy zwycięski. Reprezentant Polski w Manresie prezentuje się naprawdę dobrze – średnio na mecz zdobywa 11.7 punktu, trafił dotąd doskonałe wręcz 7 z 9 rzutów za 3 punkty i ma 6/6 z wolnych. Po niedzielnym meczu lokalni kibice docenili Adama, skandując jego nazwisko.

Manresa, która zapewne do końca sezonu walczyć będzie o utrzymanie w ACB, sprawiła olbrzymią niespodziankę. Po tym zwycięstwie ma bilans 2-6 i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Baskonia (5-3) spadła na szóstą pozycję.

.

Napisz komentarz

Najnowsze wpisy

@2022 – Strona wykonana przez  HashMagnet